دوشنبه، 1 مرداد 1403
Monday, July 22, 2024
درباره ما

موسسه آموزش هوایی پرتو با بیش از ۴۰ سال سابقه و با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور، برگزار کننده کلیه دوره های بازرگانی مورد نیاز شرکت های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرتی می باشد. تمامی دوره های این موسسه با همکاری اساتید مجرب و موسسات بین المللی آموزشی برگزار می گردد.

ضمنا این موسسه از سال ۲۰۱۲ جزء موسسات مورد تأیید یاتا در ایران بوده و دوره های مربوطه را با استانداردها و گواهی نامه های IATA برگزار می کند. همچنین موسسه پرتو افتخار دارد که اولین موسسه خصوصی آموزش آمادئوس در سطح مبتدی و پیشرفته در امر رزرویشن و محاسبه بلیت الکترونیک (E-Ticketing) می باشد.

شعبات موسسه پرتو در شهرهای اصفهان، مشهد، شیراز، ارومیه، کرمان، کرج، زنجان، سنندج، بابل، کرمانشاه، کیش و سایر شهرها آماده برگزاری دوره های آموزشی می باشند.

موسسه پرتو با برگزاری دوره های Online فرصت مناسبی برای کسانی که امکان حضور در کلاس را ندارند، فراهم نموده است. همچنین این موسسه با همکاری دانشگاه علمی کاربردی درصدد برگزاری دوره هایMBA Aviation نیز می باشد که مجوز دانشگاه صادر شده و در انتظار موافقت سازمان هواپیمایی کشوری می باشد.

ضمناً اعلام ميدارد اين موسسه آمادگی برگزاری هر نوع دوره ای به درخواست دفاتر خدمات مسافرتی در محل مورد نظر نیز مي باشد.

بعلاوه موسسه پرتو در موارد ذیل میتواند رهنما شما باشد:

  • مشاوره در امور مکانیزه کردن دفاتر مسافرتی
  • پشتیبانی فنی
  • طراحی صفحات وب برای موسسه شما
  • برقراری شبکه های مخابراتی

کتاب:
 
محاسبه نرخ و صدور بلیط
ویژه دانشجویان مدیریت جهانگردی

کتاب آموزشی دوره مقدماتی «محاسبه نرخ و صدور بلیت» ویژه دانشجویان مدیریت جهانگردی و علاقمندان به استخدام در شرکت های خدمات مسافرت هوایی، آژانس های مسافرتی و شرکت های هواپیمایی در ۶ فصل تهیه گردیده است. عناوین فصول این کتاب شامل تعاریف رایج در صنعت، صدور بلیت در مسیرهای داخلی، صدور بلیت در مسیرهای بین المللی، جغرافیایی یاتا (IATA Geography)، محاسبه مسیرها با استفاده از نرخ های یاتا و واژه نامه صنعت هوانوردی و جهانگردی جهت ارائه اصطلاحات و راه کارهای محاسباتی در مسیرهای هوایی و قوانین و مقررات آن تنظیم شده است.

مولف: اصغر ساروخانی
انتشارات: مهکامه
چاپ: سوم